Potíže s otěhotněním, NosiFol® Duo Active forte

Hormonální rozbor, diagnostická laparoskopie a hysteroskopie, spermiogram, centra asistované reprodukce...

  • provádíme diagnostickou rozvahu v případě poruch plodnosti či opakovaného potrácení
  • navrhneme Vám nutná laboratorní vyšetření, diagnostické výkony a léčebná opatření
  • vyšetření spermiogramu partnera
  • v nezbytných případech Vám zprostředkujeme konzultaci ve všech spolupracujících centrech asistované reprodukce

V případě, že se Vám nedaří otěhotnět po dobu jednoho roku, provedeme kromě základního gynekologického vyšetření a ultrazvuku rozbor Vaší hormonální situace a vyšetření spermiogramu partnera. V dalším kroku pak následuje podrobné vyšetření anatomických poměrů v oblasi vnitřního genitálu. V rámci jedné celkové anestezie se provádí diagnostická hysteroskopie (vizualizace dutiny děložní), diagnostická laproskopie (vizualizace dutiny břišní) z malé incize v oblasti pupku a dále chromopertubaci (zkouška průchodnosti vejcovodů). Celý výkon trvá asi 30 minut a provádí se v rámci dvoudenní hospitalizace na gynekologicko porodnickém odd. Slezské nemocnice v Opavě. Případné patologické nálezy jsou řešeny ihned při výkonu, výsledek je s Vámi konzultován a zaznamenán v protokolu. Pokud uvedené postupy nevedou k vyřešení problému, odešleme Vás se všemi nálezy do vybraného centra asistované reprodukce.

AMH test indiduální ovariální rezervy…

NosiFol®Duo Active forte, je to doplněk stravy s dvěma druhy inositolu, kyselinou listovou, hořčíkem a vitamíny D3, B6 a B12, zinkem. Kombinace inositolů s kyselinou listovou je schopná obnovit spontánní ovulační aktivitu, což může zvýšit šanci na otěhotnění přirozeným způsobem. Dodání inositolu může navíc zmírnit akné a hirsutizmus (nadměrné ochlupení mužského typu u žen) a pomáhá zvýšit kvalitu a počet vajíček (oocytů) u žen podstupujících postupy asistované reprodukce. Uvedené poruchy se často vyskytují u žen s PCOS - syndromem polycystických ovárií (vaječníků). Adekvátní hladiny kyseliny listové a vitamínu B12 v období před otěhotněním snižují riziko vrozených vad a potratů. Nedostatek vitamínu B6 také zvyšuje riziko spontánního potratu. Vitamín B6 se navíc používá jako doplněk u žen s luteální insuficiencí (krátkou luteální fází). Denní užívání hořčíku zmírňuje inzulinovou rezistenci, která může být jedním z projevů PCOS.

Není náhradou pestré vyvážené stravy. Poskytuje ověřenou kombinaci mikronutrientů v standardizované dávce. Může pomoci ženám, které trpí deficitem obsažených látek a kterým se proto nedaří otěhotnět.

Dávkování: Jeden sáček denně po dobu 3 měsíců. Tříměsíční cykly je možné opakovat.

NosiFol® Duo Active forte lze zakoupit v naší ambulanci.

Soubory ke stažení