přeskočit navigaci / na obsah
 

Navigace č.2:

Obsah hlavní stránky:

Nacházíte se:
 

Potíže s otěhotněním, NosiFol forte Duo Active

  • provádíme diagnostickou rozvahu v případě poruch plodnosti či opakovaného potrácení
  • navrhneme Vám nutná laboratorní vyšetření, diagnostické výkony a léčebná opatření
  • vyšetření spermiogramu partnera 
  • v nezbytných případech Vám zprostředkujeme konzultaci ve všech spolupracujících centrech asistované reprodukce 

V případě, že se Vám nedaří otěhotnět po dobu jednoho roku, provedeme kromě základního gynekologického vyšetření a ultrazvuku rozbor Vaší hormonální situace a vyšetření spermiogramu partnera. V dalším kroku pak následuje podrobné vyšetření anatomických poměrů v oblasi vnitřního genitálu. V rámci jedné celkové anestezie provádím diagnostickou hysteroskopii (vizualizace dutiny děložní), diagnostickou laparoskopii (vizualizace dutiny břišní) z malé incize v oblasti pupku a dále chromopertubaci (zkouška průchodnosti vejcovodů). Celý výkon trvá asi 30 minut a provádí se v rámci dvoudenní hospitalizace na gynekologicko porodnickém odd. Slezské nemocnice v Opavě. Případné patologické nálezy jsou řešeny ihned při výkonu, výsledek je s Vámi konzultován a zaznamenán v protokolu. Pokud uvedené postupy nevedou k vyřešení problému, odešleme Vás se všemi nálezy do vybraného centra asistované reprodukce.

NosiFol forte Duo Active je modernější varianta staršího produktu Nosifol Duo, je to doplněk stravy s dvěma druhy inositolu, kyselinou listovou, hořčíkem a vitamíny D3, B6 a B12, zinkem. Kombinace inositolů s kyselinou listovou je schopná obnovit spontánní ovulační aktivitu, což může zvýšit šanci na otěhotnění přirozeným způsobem. Dodání inositolu může navíc zmírnit akné a hirsutizmus (nadměrné ochlupení mužského typu u žen) a pomáhá zvýšit kvalitu a počet vajíček (oocytů) u žen podstupujících postupy asistované reprodukce. Uvedené poruchy se často vyskytují u žen s PCOS - syndromem polycystických ovárií (vaječníků). Adekvátní hladiny kyseliny listové a vitamínu B12 v období před otěhotněním snižují riziko vrozených vad a potratů. Nedostatek vitamínu B6 také zvyšuje riziko spontánního potratu. Vitamín B6 se navíc používá jako doplněk u žen s luteální insuficiencí (krátkou luteální fází). Denní užívání hořčíku zmírňuje inzulinovou rezistenci, která může být jedním z projevů PCOS.

NosiFol forte Duo  Active není náhradou pestré vyvážené stravy. Poskytuje ověřenou kombinaci mikronutrientů v standardizované dávce. Může pomoci ženám, které trpí deficitem obsažených látek a kterým se proto nedaří otěhotnět.

Dávkování: Jeden sáček denně po dobu 3 měsíců. Vzhledem k tomu, že jedno balení NosiFolu obsahuje 30 sáčků, je vhodné zakoupit 3 - 4balení NosiFolu najednou na celé 3 - 4 měsíce užívání za zvýhodněnou cenu. Tříměsíční cykly je možné opakovat.

NosiFol forte Duo Active lze za příznivou cenu zakoupit v naší ambulanci.
 

Soubory ke stažení:

Nosifol

podrobný článek

188,39 kB
 

Pravý sloupec:

KONTAKT

Femisalva s.r.o.
gynekologicko - porodnická praxe
MUDr. Petr Herman
Slovenská 1334/42
747 06 Opava - Kylešovice

herman@femisalva.cz