Lokálně působící prostředky k řešení gynekologických potíží

Po porodu, po konizaci, na pooperační jizvy, při opakovaných zánětech...

V ambulanci FEMISALVA Vám můžeme nabídnout řadu lokálně působících prostředků k řešení různých gynekologických potíží. Vzhledem k přímé spolupráci s výrobci jsou Vám tyto produkty k dispozici za výhodné ceny:

HYDROFEMIN vaginální gel

K čemu je prostředek určen: urychluje hojení ran v pochvě a na děložním čípku po porodu, konizaci a vaginálních operacích, pomocný prostředek při léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz a recidivujících infekcí močových cest. Jeho použití je obzvláště prospěšné u recidiv a po farmakologických léčbách antibiotiky. Obnovuje a udržuje fyziologické pH v pochvě a napomáhá růstu přirozené laktobacilové flóry. Tímto způsobem zabraňuje vzniku podmínek, které usnadňují rozvoj bakteriálních vaginóz, a to i během těhotenství.

Dávkování a způsob aplikace: večer před spaním do pochvy

Další informace: čtěte příbalový leták.

REGRESIL vaginální gel

Víde informací zde…

GINEXID® gynekologická čistící pěna

K čemu je prostředek určen: k šetrné, ale přitom velmi účinné a snadné intimní hygieně, Pěna má příznivé pH 4,5 a protizánětlivý účinek na přírodní bázi. Je určena pro případy dyskomfortu a gynekologických potíží v důsledku vaginálního zánětu. Pěnu lze také používat preventivně při zvýšeném riziku infekcí (bazény, vířivky, tělocvičny), v období menstruace a těhotenství, po pohlavním styku, při dlouhém cestování či delším pobytu v prostředí s omezenými možnostmi intimní hygieny. Obsahuje přírodní výtažky z vilínu (hamamelis) a heřmánku.

Dávkování a způsob aplikace: pěnu lze používat po neomezeně dlouhou dobu, dle potřeby a intenzity ůpotíží až 3x krát denně

Další informace:  http://www.axonia.cz/cz/novinky/  čtěte příbalový leták

Soubory ke stažení

  • Ginexid