Lokálně působící prostředky k řešení gynekologických potíží

Po porodu, po konizaci, na pooperační jizvy, při opakovaných zánětech...

V ambulanci FEMISALVA Vám můžeme nabídnout řadu lokálně působících prostředků k řešení různých gynekologických potíží. Vzhledem k přímé spolupráci s výrobci jsou Vám tyto produkty k dispozici za výhodné ceny:

DEFLAGYN® - vaginální gel

Víde informací zde…

PRURIGYNE® - vulvární krém

PruriGyne® vulvární krém s fyziologickým pH na bázi lipozomů Aloe vera, Tea tree oleje, srdcovnice (cardiospermum) a vitaminu E. Zklidňující krém byl speciálně vyvinutý pro vnější rodidla a perianální oblast. Obsahuje konkrétní aktivní složky, které zmírňují svědění a posilují bariérovou funkci pokožky vnějších rodidel, čímž se minimalizuje riziko podráždění. Fyziologické pH krému respektuje vulvární flóru a je přizpůsobené dětské vulvární oblasti.

PruriGyne® vulvární krém pomáhá obnovit komfort a pohodlí vnějších rodidel a okolí konečníku. Jedná se o zklidňující krém bez obsahu anestetik (lidokain, benzokain), který byl testován na maximální snášenlivost i citlivými jedinci.

PruriGyne® vulvární krém se výborně roztírá a snadno se vstřebává do pokožky, kde nezanechává mastné zbytky.

Indikace

  • zmírnění nepohodlí na vnější ploše kolem poševního vchodu a konečníku: svědění, pálení, podráždění a kožní infekce
  • zklidňující účinek v případě vulvodynie a vulvární vestibulitidy
  • zabraňuje suchosti a nepohodlí v oblasti vnějších rodidel typických pro období po menopauze

Dávkování a způsob aplikace: 3 - 4 x denně na postižená místa

Další informace: http://www.axonia.cz/cs/produkty/d/prurigyne-vulvarni-krem , čtěte příbalový leták

SCARLETT bylinné detoxikační vaginální tělísko

K čemu je prostředek určen:ke stabilizaci poševního prostředí při opakovaném nebo chronickém výtoku, zánětu a vaginálním dyskomfortu, nereagujícím na běžnou terapii

Dávkování a způsob aplikace: 1. tělísko zavést na 72 hod. do pochvy, 24 hod pauza, 2. tělísko zavést na 72 hod. do pochvy

Další informace: http://www. medicaherba.cz

GINEXID® gynekologická čistící pěna

K čemu je prostředek určen: k šetrné, ale přitom velmi účinné a snadné intimní hygieně, Pěna má příznivé pH 4,5 a protizánětlivý účinek na přírodní bázi. Je určena pro případy dyskomfortu a gynekologických potíží v důsledku vaginálního zánětu. Pěnu lze také používat preventivně při zvýšeném riziku infekcí (bazény, vířivky, tělocvičny), v období menstruace a těhotenství, po pohlavním styku, při dlouhém cestování či delším pobytu v prostředí s omezenými možnostmi intimní hygieny. Obsahuje přírodní výtažky z vilínu (hamamelis) a heřmánku.

Dávkování a způsob aplikace: pěnu lze používat po neomezeně dlouhou dobu, dle potřeby a intenzity ůpotíží až 3x krát denně

Další informace:  http://www.axonia.cz/cz/novinky/  čtěte příbalový leták

CICATRIDINA® vaginální čípky, spray nebo mast

K čemu je prostředek určen: urychluje hojení ran v pochvě a na děložním čípku po porodu, konizaci a vaginálních operacích.

Dávkování a způsob aplikace: večer před spaním jeden čípek hluboko do pochvy 10 dnů.

Další informace:www.cicatridina.cz, čtěte příbalový leták.

Vitagyn C® vaginální krém s kyselým pH

pomocný prostředek při léčbě a prevenci bakteriálních vaginóz a recidivujících infekcí močových cest. Jeho použití je obzvláště prospěšné u recidiv a po farmakologických léčbách antibiotiky.Vaginální krém VITAgyn C® obnovuje a udržuje fyziologické pH v pochvě a napomáhá růstu přirozené laktobacilové flóry. Tímto způsobem zabraňuje vzniku podmínek, které usnadňují rozvoj bakteriálních vaginóz, a to i během těhotenství.

Další informace, čtěte příbalový leták.

Soubory ke stažení

  • Cicatridina
  • Ginexid